Depilacja laserowa Konin

Dziś, chciałbym napisać kilka słów o możliwościach jakie daje depilacja laserowa z użyciem najskuteczniejszego lasera diodowego dostępnego na rynku LIGHTSheer® DESIRE™ produkowanego przez firmę Lumenis, a dystrybuowanego przez Coherent Polska. Lasery medyczne i kosmetyczne są produkowane przez firmę Lumenis już od lat 60-tych.

Fotodepilację z użyciem lasera diodowego LIGHTSheer® DESIRE™ oferuje w Koninie wyłącznie Studio Depilacji Laserowej SilkySkin. Inne firmy oferują usługę z użyciem urządzeń starszych i mniej skutecznych. Firma SilkySkin oferuje swoje usługi gabinetom kosmetycznym, gabinetom medycyny estetycznej i SPA. Dzięki temu właściciele gabinetu, bez ponoszenia wysokich kosztów zakupu lasera diodowego do depilacji laserowej, mogą zaoferować wysokiej jakości usługę dla swoich klientów. Jest wiele gabinetów w ten sposób świadczących usługę depilacji laserowej w Koninie.

stotą funkcjonowania lasera LIGHTSheer® DESIRE™ na mieszek włosowy jest zjawisko selektywnej fototermolizy. Światło lasera jest wybiórczo pochłaniane przez struktury mieszka włosowego, który zawiera melaninę, następnie zamieniane na ciepło, które niszczy elementy włosa, które odpowiadają za jego wzrost. Powoduje to trwałą utratę włosa oraz destrukcję mieszka.

depilacja laserowa w Koninie

Redukcja owłosienia następuje z zabiegu na zabieg. Potrzeba jednak min. czterech zabiegów, powtarzanych w odstępach średnio 4 – 12 tygodniowych. Satysfakcjonujący efekt następuje po serii zabiegów w określonych odstępach czasowych.

Jeśli prowadzisz gabinet kosmetyczny w Konine lub Wielkopolsce i chcesz poszerzyć wachlarz swoich usług o depilację laserową to zapoznaj się z ofertą firmy SilkySkin.